Akce v zámeckém parku

Hledáte příjemné místo, kde uspořádat rodinnou oslavu, firemní párty, hostinu, oslavy narozenin nebo třeba lekci jógy?

Zámecký park v Načeradci je oáza klidu s kulisou jako z pohádek.  Nabízí možnosti sportovního a kulturního vyžití, vybízí k relaxaci a odpočinku. Je to také ale jedinečné prostředí, které je svou variabilitou vyhledávaným prostorem pro pořádání kulturních a společenských akcí. Zahrada skýtá nekonečno možností.


K dispozici vám bude celý prostor i veškeré dostupné vybavení, tedy wifi síť, nábytek k posezení a pomůžeme vám zajistit parkování až pro 20 aut.


Park je veřejnosti přístupný celoročně. Stojí za to přijít na prohlídku a při té příležitosti zavítat do našeho místního bistra Polepšovna.

Ideální místo pro vaši svatbu

Řekněte si své „ANO“ v malebných zahradách zámeckého parku. Celý areál je vám k dispozici, aby váš den byl přesně takový, jaký jste si ho vždycky představovali. A to nehledě na to, zda toužíte po malé komorní svatbě nebo chystáte pompézní událost roku.


Zahrada je napojená na novobarokní zámek, který celému obrazu dodá to správné kouzlo. Park nabízí možnosti využití nejen pro samotný obřad, ale i místo, kde uspořádáte hostinu a veselku.
Catering, nápoje i výzdoba je zcela na vás. Můžeme vám doporučit naše ověřené dodavatele z blízkého okolí. K zapůjčení lze poskytnout nábytek k sezení, gril a stan z místního bistra nebo venkovní hry k zábavě pro svatebčany.


Navštivte zámecký park. Místo, kde vznikají nezapomenutelné zážitky.


Cena pronájmu zahrad se odvíjí dle velikosti svatby v rozmezí 15 000 – 20 000 Kč.